顶部图片

Product Categories


Gözleme tipi yük hücresi (diğer adıyla kesme web yük hücresi) nedir?

Yassı yük hücreleri, hem gerilim hem de sıkıştırma kuvveti ölçümü için merkezi bir dişli deliğe ve aynı zamanda kesme web yük hücreleri olarak da bilinen düşük profilli bir tasarıma sahiptir. Uygun maliyetli evrensel yassı yük hücrelerimiz, dayanıklılık veya hat içi uygulamalar için yüksek derecede doğrulukla birlikte tork, bükülme hareketleri ve yan yükler gibi harici yüklere dayanacak olağanüstü yapısal kapasiteye sahip kompakt bir tasarım sunar.


Yassı yük hücrelerinin, transdüserin etrafında bulunan gömme veya dişli delikler aracılığıyla düz ve sağlam bir yüzeye monte edilmesi gerekir. Delikli cıvatalar, dişli çubuklar ve yükleme düğmeleri gibi farklı aksesuarlar, tank/hazne tartım sistemleri, enjeksiyon kalıplama sıkma kuvveti ölçümü, hidrolik presler vb. gibi çeşitli uygulamaların gereksinimlerini karşılamak için ortadaki dişli deliğe monte edilebilir.


LCS, 5 kg ila 100 ton (50N ila 1000kN) ölçüm aralıklarına sahip gerinim ölçerli yassı yük hücreleri sunar; mevcut malzemeler alüminyum, alaşımlı çelik ve paslanmaz çeliktir. Standart portföye ek olarak, kesme web yük hücrelerimiz de müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. Ölçüm görevleriniz için özel çözümü bulmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.