顶部图片

Product Categories


Çubuk ucu yük hücresi nedir?

Çubuk uç yük hücreleri normalde hem sıkıştırma hem de çekme kuvveti ölçümü için dönüştürücünün her iki tarafında veya her iki tarafında dişi veya erkek dişli bulunan kuvvet sensörlerini ifade eder. Yüksek sağlamlığa sahip paslanmaz çelikten üretilen rot ucu yük hücrelerimiz hem statik hem de dinamik kuvvet ölçümü için uygundur. Hidrolik ve pnömatik sistemler, robotik ve endüstriyel otomasyon, otomotiv endüstrileri, araştırma ve geliştirme sektörleri, hat içi aktüatörlerin itme ölçümü, yapısal testler vb. uygulamalar için ideal bir çözüm sunarlar.


Çeşitli kablo çıkış seçenekleri mevcuttur; kablo, sensörün yanından veya altından ya da doğrudan dişli çubuğun merkezinden yönlendirilebilir. Çok yönlü ve esnek tasarım, bunların mevcut yapılara kolayca entegre edilmesine olanak tanır ve kurulum alanından tasarruf edilmesine yardımcı olur, bu da onları hat içi kuvvet ölçüm uygulamaları için kullanılan uyarlanabilir ve güvenilir kuvvet ölçüm cihazları haline getirir.


LCS, 2 kg ila 100 ton (20N ila 1000 kN) ölçüm aralıklarına, M4 ila M100 diş boyutuna ve hem itme hem de çekme yönlerinde kuvvet algılamaya sahip rot ucu yük hücreleri sağlar. Sensör tasarımı ve üretiminde on yıldan fazla deneyime sahip olan LCS, kuvvet ölçüm transdüserlerini belirli kullanımlar ve özel ölçüm görevleri için özelleştirmek üzere sıklıkla müşterilerle birlikte çalışır.